Vizyon & Misyon

KUR OTOMASYON Markası ile tanınan, Kur Elektrik San. Tic. Ltd. Şti. Firmasının kurulması ile elektronik devre elemanlarının nitelikli kablolaması ile başlanılan pano imalatı, dünyanın teknolojik değişimi ile bizleri üretim tesisleri, robotik otomasyon ve lojistik otomasyon yazılım üreticisine dönüştürmüştür.

Tüm personel yapısını yazılım mühendislerine ve saha kablolaması için teknikerlere çeviren Kur Elektrik, MERGE MOTION Elektromekanik Yazılım A.Ş. firmasını da grup şirket olarak kurarak vizyonuna yurt dışından ithal edeceği elektronik komponentlere nitelikli yazılımlar yazarak Türk Makine sektöründeki yerlilik oranını arttırma ve robot kinematiğine dayalı katma değerli ürünleri tüm Türkiye pazarına satmayı hedeflemektedir. Distribütör olarak Türkiye’nin sanayi market sathını 4 bölgeye ayırarak satış bayilikleri oluşturup, bayilerin sattığı ürünlerin yazılımsal ve donanımsal tüm desteğini geniş ve tecrübeli mühendis kadrosu ile sağlayacaktır.

Kur Elektriğin mevcut ürün tüketim hacmi yıllık 32M TL olup, MERGE MOTION Elektromekanik Yazılım A.Ş. Marmara Bölgesindeki 2023 ciro hedefi 65MTL’dir.